Lodówka Bosch KUL 15A65

lodowka-bosch-kul-15a65

lodowka-bosch-kul-15a65

Ten model lodówki popularnej marki Bosch to niewielkich rozmiarów chłodziarko-zamrażarka, która sprawdzi się podczas wielu sytuacji. Możesz zabrać ją ze sobą na krótki wyjazd bądź korzystać z niej we własnym mieszkaniu. Niewielki rozmiar sprawia, że staje się wręcz niezastąpiona w kuchniach o bardzo małej powierzchni. Będzie zatem idealnym rozwiązaniem do kawalerki bądź zabudowy biurowej.

 • Montaż drzwi po stronach
  W tym modelu drzwi zostały zamontowane prawostronnie jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby to zmienić. Wystarczy zaledwie kilkanaście sekund aby zamontować drzwi po lewej stronie lodówki. Dzięki takiemu rozwiązaniu masz możliwość dowolnego ustawienia lodówki w Twojej kuchni.
 • Mechaniczna regulacja temperatury

  Lodówka Bosch KUL 15A65 została wyposażona w mechaniczną regulację temperatury, która gwarantuje nam prosty oraz intuicyjny wybór.

 • Ergonomiczność przede wszystkim
  Wnętrze lodówki zostało tak zaprojektowane aby jak najlepiej spożytkować jej pojemność. Właśnie dlatego znajdują się w nim praktyczne półki, zamontowane także na drzwiczkach lodówki. Wśród nich odnajdziemy m.in. pojemnik na jajka oraz pojemnik na kostki lodu. W chłodziarce znajdują się ponadto dwie półki z bezpiecznego szkła oraz duży wyciągany pojemnik i przezroczysty pojemnik na warzywa z dodatkową pokrywką. Łączna pojemność lodówki wynosi aż 125 litrów.
 • Automatycznego odszranianie
  Nie musisz już sam opróżniać lodówki w celu jej odmrożenia. Ta lodówka posiada funkcję automatycznego odszraniania, co zapewnia oszczędność czasu i wyższy komfort użytkowania.
 • Klasa energetyczna A++
  Najwyższa klasa energetyczna do Twojej dyspozycji. Teraz możesz zaoszczędzić nawet do 30% energii elektrycznej w porównaniu do innych lodówek.

PARAMETRY

Energia

Klasa energetyczna: A++

Roczne zużycie energii [kWh]: 140

Chłodziarka

Ilość półek: 1

Bezszronowa (No Frost: Nie

Rodzaj półek: Szklane

Ilość pojemników na warzywa: 1

Pojemność użytkowa chłodziarki: 110 l

Sposób odszraniania (rozmrażania) chłodziarki: Automatyczne

Ilość półek na butelki: Brak

Zamrażarka

Pojemność użytkowa zamrażarki: 15 l

Sposób odszraniania (rozmrażania) zamrażalnika: Manualne

Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania: 12 h

Zdolność zamrażania [kg/24h]: 2

Klasa zamrażarki: ****

Dane techniczne

Klasa klimatyczna: SN , ST

Zmiana kierunku otwierania drzwi: Tak

Poziom hałasu: 38 dB

Liczba agregatów: 1

Liczba termostatów: 1

Położenie zamrażarki: Wewnątrz

Ilość drzwi: 1

Sterowanie: Mechaniczne