Lodówka AMICA FM050.4

lodowka-amica-fm050-4

lodowka-amica-fm050-4

Lodówka niewielkich rozmiarów marki Amica to idealna propozycja dla każdego kto poszukuje chłodziarki wolnostojącej z komorą niskich temperatur. Wyróżniają ją nowoczesne rozwiązania, które czynią ją niezwykle funkcjonalną i praktyczną. Sprawdź, co ma do zaoferowania.

  • Oszczędzaj energię i dbaj o środowisko wraz z lodówką AMICA FM050.4
    Duża zaleta tej lodówki to klasa energetyczna A +, dzięki której zaoszczędzimy nawet do 20% energii elektrycznej, którą możemy przeznaczyć na inne czynności kuchenne. W ten sposób nie tylko zmniejszysz swoje rachunki, ale również zadbasz o środowisko. To prostsze niż mogło się wydawać.
  • Nowoczesne rozwiązania dla Twoich potrzeb
    Ciekawym dodatkiem wydają się być także uniwersalne drzwi L/P, które możemy zamontować po dowolnej stronie lodówki, w zależności od naszych upodobań. Nie ma zatem żadnych przeciwwskazań aby znajdowały się one po lewej stronie. W jej wnętrzu znajdziemy ponadto półki z hartowanego szkła, które zostały wzmocnione krawędziami z wykończeniem inox, co wpływa na zwiększoną żywotność urządzenia. Lodówka Amica wyróżnia się wysoką estetyką oraz funkcjonalnością, na którą wpływają w dużym stopniu zamontowane specjalne balkoniki chłodzące. Dzięki temu wnętrze lodówki jest znacznie bardziej przestronne, znajduje się tak również więcej półek. Pomieścimy w niej zatem wszystkie, potrzebne produkty.
  • Funkcja automatycznego odszraniania lodówki
    Ta lodówka prawie wszystko wykonuje za Ciebie. Nie musisz jej rozmrażać, ponieważ posiada funkcję automatycznego odszraniania chłodziarki. To wygoda i oszczędność energii w jednym.

DANE TECHNICZNE

Ogólne
Producent: Amica
Kolor: biały

Pojemność
Pojemność całkowita brutto: 50 l
Pojemność całkowita netto: 46

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published